آموزش سئو ۱۰۰ درصد رایگان و انتقال تجربیات شخصی

آموزش سئو

اگر هنوز با اهمیت آموزش سئو و یادگیری این روش معجزه آسا در کسب و کارهای اینترنتی آشنا نبوده و به آن واقف نشده‌اید، لازم است تا در این مقاله با من، بنیامین ابراهیمی همراه باشید. قدم‌های بزرگ در زندگی معمولاً از جاهایی شروع می‌شوند که ممکن است حتی فکر آن را نیز در ذهن خود نداشته باشید. در این مقاله آموزش SEO قصد دارم تا یک قدم بزرگ برای کسب و کارهای اینترنتی تعریف کنم که مزیت‌های شنیدن آن را در انتها درک خواهید کرد. قرار گرفتن در مسیر حرفه‌ای این موضوع برای همه باز است چه بسا این مقاله شما را در این راه جذاب و شگفت انگیز قرار دهد؛ پس با من همراه باشید.

سئو چیست؟

سئو چیست و چرا آموزش سئو اینقدر مهم شده است؟ SEO در معنی تحت الفظی به معنی بهینه کردن سایت برای موتورهای جستجو است؛ اما این کلمه سه حرفی دنیای بسیار فراتری از این تعریف ساده دارد. اگر هر یک از سایت‌های اینترنتی را مانند یک شبکه ماهواره‌ای تلقی کنیم، سئو در واقع سیگنال این شبکه است و هر سایتی که سئو قدرتمندتری داشته باشد، سیگنال قوی‌تری داشته و کاربران بیشتری هم به تماشای آن می‌نشینند. سئو کردن سایت در واقع راه حلی است که مدیران سایت می‌توانند از آن برای معرفی خود به گوگل استفاده کنند تا گوگل آنها را به عنوان یکی از اولویت‌های خود در هنگام جستجو به کاربران واقعی نشان دهد. عملاً بدون سئو سایت‌ها هیچ نام و نشانی نداشته و کسی امکان مشاهده آنها را نیز نخواهد داشت. پس اگر بخواهیم در چند نکته به پرسش سئو چیست پاسخ دهیم، باید بگوییم سئو:

  • دیده شدن است.
  • فروش بیشتر است.
  • رونق کسب و کارهای اینترنتی است.
  • تنها راهکار برای معرفی سایت به موتورهای جستجو است.
  • بهترین قدم برای قرار گرفتن در لینک‌های اول جستجو در کلمات کلیدی مختلف است.
  •  و درنهایت می‌توان گفت سئو در گوگل همه چیز است.

چرا باید سئو یاد بگیریم؟

در دو بند قبلی سعی کردم تا شما را تا حدودی با اهمیت سئو و آموزش آن آشنا کنیم. حال سؤال اینجاست که چرا نیاز با آموزش سئو داریم و یادگیری سئو چه مزیت‌هایی برای هرکسی دارد؟ ابتدا باید بدانید که در حال حاضر سئو تبدیل به یک حرفه بسیار پردرآمد شده است و سئوکار کسی است که در یک فرآیند پیچیده، کسب و کارهای مختلف را در یک مسیر عالی برای کسب درآمد قرار می‌دهد و در این بین درصد ناچیزی از این درآمد را نیز به عنوان دستمزد خود در نظر می‌گیرد. یک بازی دو سر برد برای سئوکار و مدیران کسب و کارهای اینترنتی که در بالا بردن میزان درآمد خود با مشکل روبرو هستند.

از این گذشته با یادگیری سئو به راحتی می‌توان یک کسب و کار نوپا را در اینترنت به میزان قابل توجهی توسعه داد و درآمد قابل توجهی هم از آن به دست آورد. در واقع آموزش سئو خود آموزش یک کسب و کار بزرگ و عالی است که با استفاده از آن می‌توان سایر کسب و کارها را نیز ارتقاء داد.

از مهمترین مزایای آموزش SEO می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • همانطور که گفتیم یادگیری سئو هم آموزش یک کسب و کار عالی و پردرآمد است و هم با آن می‌توان هر کسب و کار دیگری را نیز به درآمد قابل توجهی رساند.
  • با یادگیری سئو شما می‌توانید به راحتی در دنیای اینترنت پیشرفت کنید.
  • امکان درک الگوریتم‌های گوگل و نحوه بهینه سازی سایت خود برای این الگوریتم‌ها را خواهید داشت.
  • با آموزش سئو می‌توانید در هرجایی از دنیا بدون هیچ دغدغه‌ای یک کسب و کار عالی با درآمد فوق العاده داشته باشید.
  • با آموزش SEO و تسلط به ابزارهای آن، همه کسب و کارها برای پیشبرد اهداف خود در اینترنت به شما نیاز خواهند داشت.

آموزش رایگان سئو

یکی از دغدغه‌های بسیاری از کاربران برای آموزش سئو در همان قدم‌های ابتدایی، هزینه‌های بسیار بالایی است که باید برای دریافت بهترین آموزش سئو بپردازند. البته این هزینه‌ها بیشتر یک سرمایه گذاری کوتاه مدت است که درآمدهای چند برابری را برای هرکسی به دنبال دارد؛ اما با این حال ممکن است چالش پرداخت این هزینه‌ها مانع از ورود برخی از افراد به دنیای سئو شده و آنها را از بهترین آموزش سئو دور نگه دارد. برای این منظور سعی کرده‌ایم تا در مقالاتی جامع و با اشراف به نیازمندی‌های اصلی یادگیری سئو، صفر تا صد موارد لازم را به شما آموزش دهیم. دسترسی به این آموزش‌ها کاملاً رایگان است و شما می‌توانید با مطالعه این مقالات یک کسب و کار فوق العاده را بیاموزید. آموزش SEO در این مقاله‌ها به صورت صد درصد کاربردی دنبال شده و تمام نکات لازم و سرفصل‌هایی که در بهترین دوره آموزش سئو تدریس می‌شود نیز در آنها گنجانده شده است.

سئو کار کیست؟

در یک تعریف ساده و کامل سئو کار کسی است که به تمام تکنیک‌ها و روش‌های موجود برای سئو مسلط بوده و با تجربه‌ای که دارد می‌تواند آنها را بر روی هر سایتی پیاده سازی نماید. سئو از بخش‌های بسیار مختلفی تشکیل شده که هر بخش نیاز به بکارگیری ابزار خاص خود را دارد. از نرم‌افزارهای مختلف گرفته تا برخی سایت‌ها و پلتفرم‌های اینترنتی ابزارهای مورد استفاده برای سئو هستند. سئو کار به عنوان یک فرد حرفه‌ای در این رده شغلی به تمام این ابزارها و روش‌ها تسلط کامل دارد و می‌تواند آنها را برای بهینه کردن سایت شما برای کسب نتایج بهتر و فروش بالاتر به کار ببندد. شما نیز می‌توانید با پشت سر گذاشتن دوره‌های حرفه‌ای آموزش سئو و کسب تجربه در این رده شغلی تبدیل به یک سئو کار حرفه‌ای شوید.

درآمد سئوکار چقدر است؟

حقوق سئوکار چقدر است و آموزش SEO تا چقدر می‌تواند برای یک فرد درآمدزا باشد؟ پاسخ دادن به این سؤال اهمیت بسیار زیادی دارد. به یاد داشته باشید که ارائه خدمات سئو حرفه‌ای است که مزیت‌های بسیار زیادی را برای شما به دنبال دارد. از امکان داشتن یک شغل پردرآمد آن هم بدون نیاز به حضور در دفتر کار گرفته تا امکان کار همزمان برای چندین پروژه سئو و چند برابر کردن درآمد. ملاحظه می‌کنید که روش‌های مختلفی برای افزایش حقوق سئوکار در این رده شغلی وجود دارد. پس به راحتی می‌توان درآمدهای قابل توجهی را نیز برای آن متصور بود. در حال حاضر سئوکاران تنها با هندل کردن یک سایت اینترنتی در سطح متوسط به راحتی می‌توانند درآمدهای ۱۰ تا ۲۰ میلیون تومانی داشته باشند و با افزایش تجربه و بزرگ کردن برند خود نیز این درآمد ۴ تا ۵ برابر بیشتر خواهد شد.

مزایای یادگیری سئو برای مدیران

مزایای سئو و آموزش آن برای مدیران کسب و کارها چیست؟ سئو یک ابزار قدرتمند برای ارتقاء کسب و کارهای اینترنتی است و نتیجه‌ای که از آن سراغ داریم، افزایش قابل توجه درآمد حاصل از یک کسب و کار اینترنتی است؛ بنابراین برای مدیران یک کسب و کار لازم است تا با آموزش سئو به دنبال ارتقاء کسب و کار و در نتیجه آن درآمد خود باشند. این مهم باعث می‌شود تا بسیاری از مدیران در کسب و کارهای مختلف خود یک فرد حرفه‌ای در زمینه سئو سایت خود باشند. به همین دلیل خیلی راحت و بدون دغدغه ابزارهای لازم برای ارتقاء سایت خود را به کار گرفته و خود را از سایر افراد سئوکار نیز بی‌نیاز می‌نمایند. از این گذشته آموزش SEO برای مدیران باعث می‌شود تا بتوانند تمرکز بهتر و دقیق‌تری روی روند سئو سایت خود داشته و از این طریق روند فعالیت‌های سئوکار سایت خود را کنترل کنند.

مزایای یادگیری سئو برای طراحان سایت

آموزش اصول سئو برای طراحان سایت نیز امری کاملاً لازم و ضروری است. برای درک این موضوع بهتر است به یک پله قبل برگردیم. هدف کاربران از طراحی یک سایت چیست و در این راه چه فاکتورهایی می‌تواند رضایت آنها را جلب کند؟ دیده شدن و داشتن یک سایت عالی برای سئو و کسب رتبه‌های بالا در گوگل را می‌توان از اصلی‌ترین فاکتورهای رضایتمندی کاربران از طراحی سایت دانست. طراحان سایت با آموزش سئو می‌توانند با اضافه کردن چند عامل ساده میزان رضایت مشتریان خود را چند برابر بیشتر کرده و خدمات حرفه‌ای‌تری را نیز به آنها ارائه نمایند. طراحی سایت بدون آموزش SEO به زودی شما را از رقبا عقب خواهد انداخت و نمی‌توانید در این بازار پررقابت خیلی دوام بیاورید. طراحان سایت به راحتی می‌توانند با آموزش اصول سئو مزیت‌های خدمات خود را چند برابر بیشتر کرده و حتی یک ابزار قدرتمند برای تبلیغات کسب و کار خود نیز به دست بیاورند.

مراحل آموزش سئو

برای آموزش سئو و حرفه‌ای شدن در این رده شغلی یک سئوکار باید چه مراحل و روندی را طی کند؟ سئو به بخش‌های مختلفی تقسیم شده و استراتژی‌های مختلفی نیز در آن به کار گرفته می‌شود. یک سئوکار بایستی برای انتخاب بهترین دوره آموزش سئو به این نکات دقت نماید و حتماً در انتخاب خود این سرفصل‌ها را بررسی کند چراکه آموزش حرفه‌ای سئو نیاز به طی کردن مرحله به مرحله این سرفصل‌ها دارد. سه استراتژی اصلی و مهم مورد استفاده برای سئو در سایت‌ها امروزه:

  • استراتژی سئو کلاه سفید
  • استراتژی سئو کلاه خاکستری
  • استراتژی سئو کلاه سیاه

هستند. سئوکار بایستی این استراتژی‌ها را درک کرده و به ترتیب آنها را بیاموزد. همچنین لازم است تا مراحل اجرای یک پروژه سئو را نیز به صورت گام به گام فرابگیرد و آموزش SEO نیز باید در راستای یادگیری همین مراحل باشد. به طور معمول یک پروژه سئو در مراحل زیر انجام می‌شود:

  • سئو تکنیکال
  • سئو داخلی
  • سئو خارجی

هرکدام از این قدم‌ها ابزارهای خاص خود را داشته و نیاز به روند مشخصی دارند.

به یاد داشته باشید که آموزش حرفه‌ای سئو نیازمند داشتن یک درک درست از روند اجرای پروژه‌های سئو در واقعیت است. مرور کردن پشت سر هم مطالب و عدم توجه به نوع کاربرد آنها در واقعیت نمی‌تواند شما را تبدیل به یک سئوکار حرفه‌ای کند. استفاده از همین روند مشخص است که باعث می‌شود آموزش سئو تبدیل به یک آموزش کاملاً کاربردی شده و سئوکار را از همان ابتدا در یک مسیر عالی برای رسیدن به درآمدهای قابل توجه در این رده شغلی قرار دهد.