سفارش سئو سایت اقساطی با تضمین صفحه ۱ گوگل + مشاوره رایگان

پروژه سئو

در حال بارگذاری...

برون سپاری پروژه سئو همیشه با دغدغه‌های زیادی همراه بوده است. نداشتن اعتماد کامل به نحوه عملکرد سئوکار، مشخص نبودن نتایج حاصل از فرایند انجام شده در پروژه سئو و مواردی از این دست باعث شده تا کارفرمایان در این باره با تردیدهایی روبرو باشند. از این رو سفارش پروژه سئو بایستی با یک بررسی کامل و جامع، نهایی شود. پس یکبار برای همیشه لازم است تا این دغدغه‌ها را فراموش کنید. من بنیامین ابراهیمی به همراه یک تیم فوق العاده و متخصص، سعی کرده‌ایم تا با پشتیبانی قدرتمند تمام این دغدغه‌ها را برای شما برطرف کرده و یک راه حل عالی برای عبور از چالش سفارش پروژه سئو به شما ارائه نماییم.

سئو چیست؟

سئو چیست و چرا لازم است تا با این تکنیک عالی در دنیای گوگل آشنا شوید؟ آیا تا کنون از خود پرسیده‌اید که در میان انبوهی از سایت‌های اینترنتی برای یک موضوع، کدام یک از آنها در رتبه‌های اول به شما نشان داده شده و چه ملزوماتی لازم است تا یک سایت در رتبه اول گوگل قرار گیرد؟ صرف داشتن یک سایت اینترنتی به این معنی نیست که همه کاربران اینترنت شما را می‌بینند و از خدمات شما استفاده می‌نمایند. یک کسب و کار اینترنتی بایستی در قدم اول به ربات‌های گوگل معرفی شده و در مرحله بعد این ربات‌ها هستند که بر اساس یک بارم‌بندی مشخص و از پیش تعیین شده، سایت‌های با موضوع یکسان را رتبه بندی می‌نمایند. کلید حل این معما سئو است. سئو ابزاری است که با استفاده از آن شما می‌توانید کسب و کار خود را در اینترنت گسترش داده و با استفاده از آن خدمات و محصولات خود را به کاربران نشان دهید. سفارش پروژه سئو در واقع سفارشی برای بالاتر بردن میزان فروش و رتبه سایت در گوگل است.

چرا باید سئو کنیم؟

قبل از اینکه پروژه سئو را به صورت تخصصی بررسی کنیم، لازم است تا قبل از آن به یک سؤال مهم پاسخگو باشیم. اصلاً چرا باید سئو کنیم؟ این سؤال ممکن است ذهن هر یک از ما را به خود مشغول کند. البته ریشه رسیدن به این سؤال نداشتن شناخت نسبت به خود سئو و اهداف آن می‌باشد. سئو یک هدف نیست، بلکه یک ابزار است. ما سئو نمی‌کنیم که در دید همه یک سایت کاملاً سئو شده داشته باشیم. بلکه سئو دارای اهداف مشخصی است که اتفاقاً اهداف هر کسب و کاری نیز هستند. دیده شدن، فروش بیشتر، رتبه بهتر در گوگل و مواردی از این دست قبل از اینکه اهداف سئو باشند، اهداف خود ما در هر کسب و کاری می‌باشند. اگر رسیدن به موفقیت در کسب و کار اینترنتی را مانند بالا رفتن از یک قله تشبیه کنیم، سئو طناب یا ابزار لازم برای کوهنوردی است. حال انتخاب با شماست که از این ابزار استفاده کنید، یا بدون آنها مسیر قله را در پیش بگیرید.

اگر با ما موافق هستید که دیده شدن در گوگل، ترافیک بالاتر، رتبه‌های بهتر در گوگل، کاربرپسند بودن، فروش بیشتر و اهدافی از این دست برای هر سایتی در دنیای اینترنت تعریف می‌شوند، بنابراین لازم است تا برای رسیدن به آنها ابزار و روش‌هایی را به کار بگیریم. اگر شما روشی جادویی در دست دارید که بدون سئو و یا ابزار دیگری می‌توانید به این اهداف برسید، از قول ما سئو را فراموش کرده و حتی سراغ آن نیز نیایید. حتی وقت گذاشتن برای یادگیری سئو نیز برای چنین افرادی اتلاف وقت است؛ اما از میان میلیون‌ها سایت و کسب و کار اینترنتی تا به امروز هیچ کدام بدون ابزار به این اهداف نرسیده است. حال انتخاب با شما است.

چرا باید پروژه سئو خود را برون سپاری کنیم؟

برون سپاری پروژه سئو یکی از راه حل‌هایی است که با استفاده از آن می‌توانید یک روند عالی برای سئو سایت خود در پیش گرفته و کسب و کار خود را برای ارتقاء به یک متخصص بسپارید. هرچند سئوکار در کل از ابزارهای ساده‌ای برای ارتقاء کسب و کار شما استفاده کرده و این ابزارها نیز معمولاً به صورت رایگان در دسترس همه قرار دارد، اما با این حال به کار گیری این ابزارها نیازمند تکنیک، تخصص و تجربه است و حتی صرف آموزش نحوه استفاده از آنها نیز نمی‌تواند تضمین کننده موفقیت یک پروژه سئو باشد. چراکه لازم است تا کارفرما در این راه آزمون و خطاهای مختلفی را پشت سر گذاشته و درنهایت بهینه‌ترین تصمیم را برای سایت و کسب و کار خود بگیرد. به همین دلیل است که سفارش پروژه سئو به افراد متخصص در شروع کار می‌توان یک ایده عالی‌تر و بهتر برای دور ماندن از خطاها و اشتباهات باشد.

با برون سپاری پروژه سئو خود می‌توانید:

  • درصد خطا و اشتباه را در آن به حداقل رسانده و دیگر دغدغه‌ای برای این منظور نخواهید داشت.
  • روند کار سرعت بسیار زیادی در پیش خواهد گرفت و خیلی زود می‌توانید نتایج حاصل از کارها را مشاهده کنید.
  • تخصص‌های مختلفی مانند تولید محتوای حرفه‌ای، لینک سازی داخلی و خارجی و مواردی از این دست از نیازمندی‌های شروع یک پروژه سئو هستند که باید یک فرد متخصص پشت آنها باشد.
  • از این گذشته با برون سپاری پروژه سئو خود دیگر دغدغه‌ای از این بابت در داخل مجموعه نخواهید داشت و می‌توانید با خیال راحت از خدمات یک متخصص در این باره استفاده کنید.
  • امکان یادگیری روش‌های سئو نیز به راحتی برای کاربران در طول پروژه سئو وجود دارد تا کم‌کم بدون نیاز به متخصص این روند را برای سایت خود دنبال کنند.

وظایف سئوکار

ویژگی‌های یک سئوکار حرفه‌ای چیست و در سفارش پروژه سئو به دنبال انجام چه وظایفی توسط سئوکار هستیم؟ درک این موضوع نیز اهمیت بسیار زیادی دارد. البته با آموزش سئو و اطلاع از اصول اولیه آن می‌توان بهتر از قبل وظایف سئوکار را درک کرد؛ اما هدف از استخدام سئوکار در وهله اول ارتقاء سطح کیفی سایت و کسب و کار اینترنتی و از آن گذشته ارتقاء میزان فروش و ارائه خدمات است. بالا قرار گرفتن در میان رقبا و رسیدن به رتبه‌های اول گوگل می‌تواند چنین نتایجی را برای هر کسب و کاری به دنبال داشته باشد. برای این منظور لازم است تا سئوکار مدنظر شما توانایی‌های زیر را داشته باشد:

  • امکان جستجوی کلمات کلیدی اصلی و هدفمند
  • انتخاب لندینگ درست برای سایت
  • برنامه ریزی تولید محتوا
  • انتخاب بهترین و بهینه‌ترین استراتژی برای سئو و تولید محتوای سایت
  • برگزاری بهترین کمپین‌های تبلیغاتی و رپورتاژ با هزینه‌های مقرون به صرفه
  • متعهد بودن و داشتن تجربه لازم درباره نوع کار
  • امانت‌دار بودن و بیشترین میزان دقت و توجه به کسب و کار و منافع کارفرما

هزینه‌های یک پروژه سئو

نکته مهم بعدی که برای سفارش پروژه سئو لازم است بدانید، هزینه‌ها و قیمت یک پروژه است. قیمت پروژه سئو به عوامل مختلفی بستگی دارد از یک طرف کیفیت سئو و اهداف هستند که می‌توانند اصلی‌ترین تأثیر را در این هزینه داشته باشند و از طرف دیگر خواسته و نیاز کارفرما این هزینه را تحت تأثیر قرار می‌دهد. برای مثال ممکن است شما از سئوکار خود انتظار داشته باشید که در یک بازه زمانی در چند کلمه کلیدی به رتبه‌های تک رقمی و حتی اول برسد. مسلماً هرچقدر تعداد کلمات بیشتر بوده و یا رقابت بر سر کلمات کلیدی انتخاب شده بالاتر برود، هزینه و قیمت پروژه سئو نیز بالاتر خواهد رفت؛ اما با این وجود متغیرهای زیر تعیین کننده هزینه و قیمت پروژه سئو می‌باشند:

  • تولید محتوای لازم برای سایت
  • اصلاح ایرادات تکنیکالی سایت
  • بک لینک و رپورتاژ
  • استراتژی‌های تکمیلی به کار گرفته شده برای ارتقاء سایت
  • سایر روش‌های تبلیغاتی مدنظر
  • دستمزد سئوکار

نکات مهم در عقد قرارداد سئو

اگر به دنبال سفارش پروژه سئو هستید، لازم است تا نکات مربوط به عقد قرارداد را نیز با شما در میان بگذاریم. فرقی نمی‌کند که با کدام سئوکار و چه شرکتی وارد قرارداد می‌شوید، در هر صورت لازم است تا در هنگام تنظیم آن به نکات مهمی دقت کرده و با آگاهی‌های لازم برای آن اقدام کنید؛ مانند سایر قراردادهای دنیای اینترنت این قرارداد نیز بخش‌های عمومی و تخصصی مربوط به خود را دارد. بخش‌های عمومی این قرارداد بر همگان مشخص است و با کمی دقت می‌توانید آنها را به راحتی پر کنید؛ اما برای بخش‌های تخصصی داشتن اطلاعات و آگاهی‌های قبلی لازم است. برای تنظیم دقیق قرارداد سئو بهتر است به نکات زیر دقت کنید:

 • یکی از مهمترین نکات در تنظیم قرارداد سئو دقت به زمان تحویل پروژه است. هرچند سئو یک کار زمان بر بوده اما تجربه نشان می‌دهد که می‌توان یک زمان حدودی برای آن تعریف کرد. شما نیز باید در متن قرارداد به این مهم اشاره مستقیم داشته باشید.
 • حتماً بایستی در متن قرارداد سئو به وظایف سئوکار اشاره مستقیم شده و تمام وظایف مدنظر نیز در آن قید شوند.
 • همچنین یکی دیگر از نکات تخصصی مربوط به قرارداد سئو اشاره مستقیم به کلمات کلیدی است که قرار است سئوکار در آنها ترافیک لازم را برای سایت ایجاد نماید و سایت را به صفحه اول گوگل برساند.
 • یکی از نکات کلیدی و مهمی که معمولاً از چشم کارفرما دور می‌ماند، ایجاد تعهد برای ارائه گزارشات ماهانه است.
 • همچنین باید در یکی از بندهای قرارداد سئو به صورت دقیق مراحل پروژه سئو درج شده و سئوکار ملزم به رعایت برنامه زمانبندی توافق شده باشد.

با دقت به موارد بالا می‌توانید در زمان سفارش پروژه سئو بهترین شرایط را در تنظیم قرارداد ایجاد کنید.

مراحل اجرای پروژه سئو

اما برای اینکه درک بهتری نسبت به روند اجرای پروژه سئو داشته باشید و در برخورد با سئوکار در زمان سفارش پروژه سئو با روی کرد منطقی به دنبال کسب بهترین نتیجه برای خود باشید، لازم است تا مراحل اجرای پروژه سئو را با هم مرور کنیم. پروژه سئو باید در یک برنامه مشخص و با مراحلی به ترتیب انجام پذیرد. برای این منظور باید در همان شروع کار برنامه ریزی‌های لازم صورت گرفته و در ادامه طبق همان برنامه ریزی مراحل اجرایی گردد.

برای اجرای پروژه سئو می‌توانید مراحل زیر را به ترتیب در نظر بگیرید:

  • قدم اول در پروژه تحلیل کلی از سایت و شرایط آن است. در این تحلیل می‌بایست تمام مزیت‌ها و نقاط ضعف سایت مشخص شده و شرایط آن نسبت به سایر رقبا تعیین شود.
  • در قدم بعدی نوبت به تعیین کلمه یا کلمات هدف می‌رسد. این مرحله اهمیت بسیار زیادی در نتیجه نهایی از نظر میزان فروش و یا عرضه محصولات خواهد داشت.
  • مرحله بعدی مربوط به تعیین لندینگ‌ها یا صفحات هدف برای سایت است.
  • سپس باید استراتژی سئو مورد نظر برای سایت تعیین شده و به صورت کامل و جامع مشخص گردد.
  • در قدم بعدی باید سراغ سئو تکنیکال سایت بروید. در این مرحله که در زمان سفارش پروژه باید به صورت کامل به آن پرداخته شود، ایرادات فنی سایت و بررسی شرایط هاست و دامین و مواردی از این دست در دستور کار قرار می‌گیرد.
  • مرحله بعد بررسی سئو داخلی سایت و برنامه ریزی برای آن است. در این مرحله از اجرای پروژه سئو لازم است تا نحوه لینک سازی داخلی و شرایط تولید محتوا لندینگ و مقالات تعیین شود.
  • آخرین قدم از مراحل اجرای پروژه سئو به سئو خارجی بازمی‌گردد. جایی که سئوکار باید برای بک لینک، تعیین استراتژی تبلیغاتی و رپورتاژ و مواردی از این دست اقدام کند.

دقت به این مراحل در زمان سفارش پروژه سئو شرایط کاری بهتر و روشن‌تری را برای هر دو طرف مشخص خواهد کرد که درنهایت مزیت‌های آن را می‌توانید در نتیجه نهایی مشاهده کنید.